C316C472K5R5HA7301
KEMETKEMET
C316C472K5R5HA7301 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C316C472K5R5HA7301
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C316C472K5R5HA7301.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C316C472K5R5HA7301
Tau Wae C316C472K5R5HA7301 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1224571 pcs Pepa Raraunga C316C472K5R5HA7301.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 4700pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua 0.100" (2.54mm) Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Raupapa Goldmax, 300 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 399-9862-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga C316C472K5R5HA7301 Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL