C2220C106M5R2CTU
KEMETKEMET
C2220C106M5R2CTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C106M5R2CTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Ngā Rauemi: C2220C106M5R2CTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C106M5R2CTU
Tau Wae C2220C106M5R2CTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 50V X7R SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38907 pcs Pepa Raraunga C2220C106M5R2CTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 10µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Raupapa KPS RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Stacked SMD, 2 J-Lead Ētahi Ingoa 399-5824-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga C2220C106M5R2CTU Te Kāhua Ara 0.217" (5.50mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Stacked)
Raatau Kore J-Lead Whakaahua nui 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 10UF 50V X7R SMD