C1812X106K3RACTU
KEMETKEMET
C1812X106K3RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812X106K3RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812X106K3RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812X106K3RACTU
Tau Wae C1812X106K3RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90807 pcs Pepa Raraunga C1812X106K3RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 10µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Raupapa FT-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-5527-2
C1812X106K3RAC
C1812X106K3RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1812X106K3RACTU Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahua nui 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X7R 1812