C1210X185K5RACAUTO
KEMETKEMET
C1210X185K5RACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210X185K5RACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 50V X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210X185K5RACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210X185K5RACAUTO
Tau Wae C1210X185K5RACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 50V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194644 pcs Pepa Raraunga C1210X185K5RACAUTO.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 1.8µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Raupapa FT-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, Boardflex Sensitive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga C1210X185K5RACAUTO
Te Kāhua Ara 0.057" (1.45mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 1.8µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 50V X7R 1210