C1210C682J1GALTU
KEMETKEMET
C1210C682J1GALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C682J1GALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 100V NP0 1210
Ngā Rauemi: C1210C682J1GALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C682J1GALTU
Tau Wae C1210C682J1GALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 100V NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 165745 pcs Pepa Raraunga C1210C682J1GALTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 6800pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa L RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C682J1GAL
C1210C682J1GAL7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga C1210C682J1GALTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 100V NP0 1210