C1206X151J2GAC7800
KEMETKEMET
C1206X151J2GAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X151J2GAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206X151J2GAC7800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X151J2GAC7800
Tau Wae C1206X151J2GAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429649 pcs Pepa Raraunga C1206X151J2GAC7800.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 150pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Raupapa FT-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C1206X151J2GAC7800
Te Kāhua Ara 0.039" (0.98mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V NP0 1206