C1206C475Z9VACTU
KEMETKEMET
C1206C475Z9VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C475Z9VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 6.3V Y5V 1206
Ngā Rauemi: C1206C475Z9VACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C475Z9VACTU
Tau Wae C1206C475Z9VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 6.3V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 357681 pcs Pepa Raraunga C1206C475Z9VACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui 4.7µF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C475Z9VAC
C1206C475Z9VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1206C475Z9VACTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 4.7µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -20%, +80% Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 6.3V Y5V 1206