C1206C474J5RALTU
KEMETKEMET
C1206C474J5RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C474J5RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C474J5RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C474J5RALTU
Tau Wae C1206C474J5RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 247416 pcs Pepa Raraunga C1206C474J5RALTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.47µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa L RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C474J5RAL
C1206C474J5RAL7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1206C474J5RALTU Te Kāhua Ara 0.039" (1.00mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206