C0805C821MDRACTU
KEMETKEMET
C0805C821MDRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C821MDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 1KV X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C821MDRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C821MDRACTU
Tau Wae C0805C821MDRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 1KV X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1533345 pcs Pepa Raraunga C0805C821MDRACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 820pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa SMPS Filtering Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-7070-2
C0805C821MDRAC
C0805C821MDRAC7800
C0805C821MDRACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0805C821MDRACTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahua nui 820pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 820PF 1KV X7R 0805