C0805C683K5RALTU
KEMETKEMET
C0805C683K5RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C683K5RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C683K5RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C683K5RALTU
Tau Wae C0805C683K5RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 531218 pcs Pepa Raraunga C0805C683K5RALTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.068µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa L RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C683K5RAL
C0805C683K5RAL7800
C0805C683K5RAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0805C683K5RALTU Te Kāhua Ara 0.039" (1.00mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805