C0603X474J8RAC7867
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603X474J8RAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603X474J8RAC7867.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603X474J8RAC7867
Tau Wae C0603X474J8RAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 423448 pcs Pepa Raraunga C0603X474J8RAC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui 0.47µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FT-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C0603X474J8RAC7867
Te Kāhua Ara 0.037" (0.95mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603