C0603X102F1GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603X102F1GEC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 1NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0603X102F1GEC7867.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603X102F1GEC7867
Tau Wae C0603X102F1GEC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 432753 pcs Pepa Raraunga C0603X102F1GEC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, Boardflex Sensitive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga C0603X102F1GEC7867
Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1NF 100V C0G 1%