C0603S472J2RAC7867
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603S472J2RAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 200V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603S472J2RAC7867.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603S472J2RAC7867
Tau Wae C0603S472J2RAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 200V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 551857 pcs Pepa Raraunga C0603S472J2RAC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 4700pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FE-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C0603S472J2RAC7867
Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Floating Electrode, Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 200V X7R 0603