C0603C332K5REC7867
KEMETKEMET
C0603C332K5REC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C332K5REC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0603C332K5REC7867.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C332K5REC7867
Tau Wae C0603C332K5REC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4204683 pcs Pepa Raraunga C0603C332K5REC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 3300pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, ESD Protection Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-14170-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga C0603C332K5REC7867 Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10%