C0603C122J4JAC7867
KEMETKEMET
C0603C122J4JAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C122J4JAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1200PF 16V U2J 0603
Ngā Rauemi: C0603C122J4JAC7867.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C122J4JAC7867
Tau Wae C0603C122J4JAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1200PF 16V U2J 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 877162 pcs Pepa Raraunga C0603C122J4JAC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 1200pF Te matotoru (Max) U2J
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C0603C122J4JAC7867
Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor, Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 1200pF ±5% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 1200PF 16V U2J 0603