C0402C911F5JAC7867
KEMETKEMET
C0402C911F5JAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C911F5JAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 910PF 50V U2J 0402
Ngā Rauemi: C0402C911F5JAC7867.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C911F5JAC7867
Tau Wae C0402C911F5JAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 910PF 50V U2J 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333490 pcs Pepa Raraunga C0402C911F5JAC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 910pF Te matotoru (Max) U2J
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C0402C911F5JAC7867
Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor, Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 910pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 910PF 50V U2J 0402