C0402C153K9RACTU
KEMETKEMET
C0402C153K9RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C153K9RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 6.3V X7R 0402
Ngā Rauemi: C0402C153K9RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C153K9RACTU
Tau Wae C0402C153K9RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 6.3V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1294284 pcs Pepa Raraunga C0402C153K9RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui 0.015µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-4880-2
C0402C153K9RAC
C0402C153K9RAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0402C153K9RACTU Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.015µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 6.3V X7R 0402