C0402C121G5GACTU
KEMETKEMET
C0402C121G5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C121G5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 120PF 50V NP0 0402
Ngā Rauemi: C0402C121G5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C121G5GACTU
Tau Wae C0402C121G5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 120PF 50V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 347137 pcs Pepa Raraunga C0402C121G5GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 120pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa C0402C121G5GAC
C0402C121G5GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0402C121G5GACTU Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 120pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga CAP CER 120PF 50V NP0 0402