C0402C106M9PAC7411
KEMETKEMET
C0402C106M9PAC7411 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C106M9PAC7411
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Ngā Rauemi: C0402C106M9PAC7411.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C106M9PAC7411
Tau Wae C0402C106M9PAC7411 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 594673 pcs Pepa Raraunga C0402C106M9PAC7411.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui 10µF Te matotoru (Max) X5R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga C0402C106M9PAC7411
Te Kāhua Ara 0.028" (0.70mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402