C0402C104M4RACAUTO
KEMETKEMET
C0402C104M4RACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C104M4RACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 0.1UF 16V X7R 20% A
Ngā Rauemi: C0402C104M4RACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C104M4RACAUTO
Tau Wae C0402C104M4RACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 0.1UF 16V X7R 20% A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4624056 pcs Pepa Raraunga C0402C104M4RACAUTO.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 399-13707-2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga C0402C104M4RACAUTO Whakaahua nui Ceramic Capacitor
Whakaahuatanga CAP CER 0402 0.1UF 16V X7R 20% A