251R14S0R9AV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R14S0R9AV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 251R14S0R9AV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.9PF 250V NP0 0603
Ngā Rauemi: 251R14S0R9AV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 251R14S0R9AV4T
Tau Wae 251R14S0R9AV4T Kaihanga Johanson Technology Inc.
Whakaahuatanga CAP CER 0.9PF 250V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 812939 pcs Pepa Raraunga 251R14S0R9AV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui 0.9pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Raupapa S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa RF, Microwave, High Frequency
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 251R14S0R9AV4T
Te Kāhua Ara 0.035" (0.89mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.9pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05pF
Whakaahuatanga CAP CER 0.9PF 250V NP0 0603