DSEP15-03A
IXYSIXYS
DSEP15-03A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSEP15-03A
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC
Ngā Rauemi: DSEP15-03A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSEP15-03A
Tau Wae DSEP15-03A Kaihanga IXYS
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga DSEP15-03A.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 15A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AC Raupapa HiPerFRED™
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-2
Te Mahinga Mahi - Ngaru 30ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSEP15-03A
Whakaahua nui Diode Standard 300V 15A Through Hole TO-220AC Te Whirihoranga Diode 100µA @ 300V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.68V @ 15A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C