SMF30AT1G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMF30AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF30AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF30AT1G.pdf2.SMF30AT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF30AT1G
Tau Wae SMF30AT1G Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 375749 pcs Pepa Raraunga 1.SMF30AT1G.pdf2.SMF30AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 33.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 30V Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123FL
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 200W Power - Peak Pulse 4.1A
Ko te poari SOD-123F Ētahi Ingoa SMF30AT1GOS
SMF30AT1GOS-ND
SMF30AT1GOSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga SMF30AT1G
Whakaahuatanga TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123FL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V