5KP150A-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP150A-HRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP150A-HRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150VWM 243VC AXIAL
Ngā Rauemi: 5KP150A-HRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP150A-HRA
Tau Wae 5KP150A-HRA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6723 pcs Pepa Raraunga 5KP150A-HRA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 167V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 150V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 5KP-HRA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 21A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga 5KP150A-HRA
Whakaahuatanga TVS DIODE 150VWM 243VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V