30KPA156CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
30KPA156CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA156CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 156VWM 245VC AXIAL
Ngā Rauemi: 30KPA156CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA156CA
Tau Wae 30KPA156CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6169 pcs Pepa Raraunga 30KPA156CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 174.3V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 156V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 30KPA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 30000W (30kW) Power - Peak Pulse 123.7A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga 30KPA156CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 156VWM 245VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 245V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA156CA-HRA
30KPA156CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 156V 245V P600
I roto i te taonga: 4154 pcs
Tikiake: 30KPA156CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA156AE3/TR13
30KPA156AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 5687 pcs
Tikiake: 30KPA156AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA156C
30KPA156C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 156V 257.25V P600