15KPA150A-HRA
15KPA150A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 241.9V P600
I roto i te taonga: 5565 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA150CA
15KPA150CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 12226 pcs
Tikiake: 15KPA150CA.pdf
RFQ
15KPA150C-B
15KPA150C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 254V P600
Tikiake: 15KPA150C-B.pdf
15KPA150
15KPA150