1.5SMC39A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC39A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5SMC39A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Ngā Rauemi: 1.5SMC39A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5SMC39A
Tau Wae 1.5SMC39A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254240 pcs Pepa Raraunga 1.5SMC39A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 37.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa 1.5SMC Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1.5SMC39A-ND
1.5SMC39ATR
15SMC39A
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5SMC39A V7G
1.5SMC39A V7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
I roto i te taonga: 344987 pcs
Tikiake: 1.5SMC39A V7G.pdf
RFQ
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Kaihanga: Bourns, Inc.
I roto i te taonga: 334346 pcs
Tikiake: 1.5SMC39A.pdf
RFQ
1.5SMC39A V6G
1.5SMC39A V6G
Tikiake: 1.5SMC39A V6G.pdf
1.5SMC39A R7G
1.5SMC39A R7G
Tikiake: 1.5SMC39A R7G.pdf
1.5SMC39
1.5SMC39
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC39.pdf
1.5SMC36CAHR7G
1.5SMC36CAHR7G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC36CAHR7G.pdf
1.5SMC39A M6G
1.5SMC39A M6G
Tikiake: 1.5SMC39A M6G.pdf
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1.5SMC39A.pdf
1.5SMC36CAHM6G
1.5SMC36CAHM6G
Tikiake: 1.5SMC36CAHM6G.pdf
1.5SMC36CAHE3/9AT
1.5SMC36CAHE3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: 1.5SMC36CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC39A-E3/57T
1.5SMC39A-E3/57T
Tikiake: 1.5SMC39A-E3/57T.pdf
1.5SMC39A TR13
1.5SMC39A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3V 53.9V SMC
Tikiake: 1.5SMC39A TR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel