06651.25HXSL
Hua Hua
Tau Wae: 06651.25HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 06651.25HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06651.25HXSL
Tau Wae 06651.25HXSL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4869 pcs Pepa Raraunga 06651.25HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 665 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 06651.25 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 50A Waehanga Kaihanga 06651.25HXSL
Momo Purihi 0.066 Ohm Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
DC Resistance 7.93 Whakatauranga onamata 1.25A