TD120S1050RMP
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TD120S1050RMP
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua SPD DIN RAIL 120 SINGLE PH 50KA
Ngā Rauemi: TD120S1050RMP.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TD120S1050RMP
Tau Wae TD120S1050RMP Kaihanga GE Critical Power
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga TD120S1050RMP.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Waehanga Kaihanga TD120S1050RMP
Whakaahuatanga SPD DIN RAIL 120 SINGLE PH 50KA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TD1105B
TD1105B
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH DETECTOR SPST-NO 100MA
I roto i te taonga: 5850 pcs
Tikiake: TD1105B.pdf
RFQ
TD120N16SOFHPSA1
TD120N16SOFHPSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: THYRISTOR MODULE 1600V 120A