RFS-50V101MI5#5
Elna AmericaElna America
RFS-50V101MI5#5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFS-50V101MI5#5
Kaihanga / Waitohu: Elna America
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RFS-50V101MI5#5.pdf2.RFS-50V101MI5#5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFS-50V101MI5#5
Tau Wae RFS-50V101MI5#5 Kaihanga Elna America
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127674 pcs Pepa Raraunga 1.RFS-50V101MI5#5.pdf2.RFS-50V101MI5#5.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa RFS, SILMIC II
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 604-1120
RFS50V101MI5#5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 380mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga RFS-50V101MI5#5 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Whakaahua nui 100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 85°C