WSL0603R0250FEA18
Vishay DaleVishay Dale
WSL0603R0250FEA18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL0603R0250FEA18
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603
Ngā Rauemi: WSL0603R0250FEA18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL0603R0250FEA18
Tau Wae WSL0603R0250FEA18 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177141 pcs Pepa Raraunga WSL0603R0250FEA18.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.2W, 1/5W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Raupapa WSL-HP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa WSLL-.025TR Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga WSL0603R0250FEA18 Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.46mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 0.025 Ohm ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Metal Element