WSHM2818R0500FEA
Vishay DaleVishay Dale
WSHM2818R0500FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSHM2818R0500FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818
Ngā Rauemi: 1.WSHM2818R0500FEA.pdf2.WSHM2818R0500FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSHM2818R0500FEA
Tau Wae WSHM2818R0500FEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145699 pcs Pepa Raraunga 1.WSHM2818R0500FEA.pdf2.WSHM2818R0500FEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 7W
Tuhinga o mua - Breakdown 2818 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm) Raupapa WSHM2818
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2818
Ētahi Ingoa 541-2633-2 Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Waehanga Kaihanga WSHM2818R0500FEA Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 0.05 Ohm ±1% 7W Chip Resistor 2818 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818 Te kohikohi, te momo whare noho Metal Element