TNPW25122K71BEEG
Vishay DaleVishay Dale
TNPW25122K71BEEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW25122K71BEEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.71K OHM 0.1% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: TNPW25122K71BEEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW25122K71BEEG
Tau Wae TNPW25122K71BEEG Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 2.71K OHM 0.1% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5348 pcs Pepa Raraunga TNPW25122K71BEEG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TNPW25122K71BEEG Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2.71k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 2.71K OHM 0.1% 1/2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film