TNPW25121K18FHEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW25121K18FHEY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW25121K18FHEY
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.18K OHM 1% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: TNPW25121K18FHEY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW25121K18FHEY
Tau Wae TNPW25121K18FHEY Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.18K OHM 1% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5751 pcs Pepa Raraunga TNPW25121K18FHEY.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TNPW25121K18FHEY Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 1.18k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 1.18K OHM 1% 1/2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film