TNPW201030K5BEEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW201030K5BEEY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW201030K5BEEY
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 30.5K OHM 0.1% 0.4W 2010
Ngā Rauemi: TNPW201030K5BEEY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW201030K5BEEY
Tau Wae TNPW201030K5BEEY Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 30.5K OHM 0.1% 0.4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4120 pcs Pepa Raraunga TNPW201030K5BEEY.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TNPW201030K5BEEY Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 30.5k Ohm ±0.1% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 30.5K OHM 0.1% 0.4W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film