TNPW1210392KBEEN
Vishay DaleVishay Dale
TNPW1210392KBEEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1210392KBEEN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 392K OHM 0.1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: TNPW1210392KBEEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1210392KBEEN
Tau Wae TNPW1210392KBEEN Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 392K OHM 0.1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79753 pcs Pepa Raraunga TNPW1210392KBEEN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.333W, 1/3W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa TNPW1210 392K 0.1% T9 E52 E3 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga TNPW1210392KBEEN
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 392k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 392K OHM 0.1% 1/3W 1210