TNPW121030K0BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW121030K0BETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW121030K0BETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 30K OHM 0.1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: TNPW121030K0BETA.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW121030K0BETA
Tau Wae TNPW121030K0BETA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 30K OHM 0.1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 138353 pcs Pepa Raraunga TNPW121030K0BETA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.333W, 1/3W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa TNPW1210 30K 0.1% T9 RT1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga TNPW121030K0BETA
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 30k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 30K OHM 0.1% 1/3W 1210