TNPW120616K5BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW120616K5BETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW120616K5BETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: TNPW120616K5BETA.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW120616K5BETA
Tau Wae TNPW120616K5BETA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 284549 pcs Pepa Raraunga TNPW120616K5BETA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa TNPW1206 16K5 0.1% T9 RT1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga TNPW120616K5BETA Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 16.5k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film