TNPW08054K99BEEN
Vishay DaleVishay Dale
TNPW08054K99BEEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW08054K99BEEN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: TNPW08054K99BEEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW08054K99BEEN
Tau Wae TNPW08054K99BEEN Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167602 pcs Pepa Raraunga TNPW08054K99BEEN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 541-3057-2
TNPW0805 4K99 0.1% T9 E52 E3
TNPW08054K99BEEN-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga TNPW08054K99BEEN Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 4.99k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film