TNPW040215K4BEED
Vishay DaleVishay Dale
TNPW040215K4BEED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW040215K4BEED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 15.4KOHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: TNPW040215K4BEED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW040215K4BEED
Tau Wae TNPW040215K4BEED Kaihanga Vishay Dale
He Rahinga Kei te wātea 268949 pcs Pepa Raraunga TNPW040215K4BEED.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 541-2078-2
TNPW0402 15K4 0.1% T9 ET7 E3
TNPW040215K4BEED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga TNPW040215K4BEED Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 15.4k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%