TNPW0402120RBETD
Vishay DaleVishay Dale
TNPW0402120RBETD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW0402120RBETD
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 120 OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: TNPW0402120RBETD.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW0402120RBETD
Tau Wae TNPW0402120RBETD Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 120 OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 319138 pcs Pepa Raraunga TNPW0402120RBETD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa TNPW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa TNPW0402 120R 0.1% T9 RT7 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga TNPW0402120RBETD Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 120 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 120 OHM 0.1% 1/16W 0402 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film