RWR89S8R06FRRSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR89S8R06FRRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 8.06 OHM 3W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR89S8R06FRRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR89S8R06FRRSL
Tau Wae RWR89S8R06FRRSL Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 8.06 OHM 3W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 23868 pcs Pepa Raraunga RWR89S8R06FRRSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR89S8R06FRRSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR89S8R06FRRSL Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 8.06 Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 8.06 OHM 3W 1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound