RWR84S1R50FRS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR84S1R50FRS73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.5 OHM 7W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR84S1R50FRS73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR84S1R50FRS73
Tau Wae RWR84S1R50FRS73 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 7W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13701 pcs Pepa Raraunga RWR84S1R50FRS73.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 7W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR84S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR84S1R50FRS73-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR84S1R50FRS73 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 1.5 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 7W 1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound