RWR84N57R6FRB12
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR84N57R6FRB12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR84N57R6FRB12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR84N57R6FRB12
Tau Wae RWR84N57R6FRB12 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7401 pcs Pepa Raraunga RWR84N57R6FRB12.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 7W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±30ppm/°C
Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR84N
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR84N57R6FRB12-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR84N57R6FRB12 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 57.6 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound