RWR82S2R00BRS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR82S2R00BRS73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: RWR82S2R00BRS73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR82S2R00BRS73
Tau Wae RWR82S2R00BRS73 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9566 pcs Pepa Raraunga RWR82S2R00BRS73.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 1.5W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR82S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR82S2R00BRS73-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR82S2R00BRS73 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2 Ohm ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound