RWR81S4020BRS70
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR81S4020BRS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 402 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR81S4020BRS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR81S4020BRS70
Tau Wae RWR81S4020BRS70 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 402 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 12802 pcs Pepa Raraunga RWR81S4020BRS70.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR81S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR81S4020BRS70-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR81S4020BRS70 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 402 Ohm ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 402 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound