RWR80SR232FRBSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR80SR232FRBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.232 OHM 2W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR80SR232FRBSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR80SR232FRBSL
Tau Wae RWR80SR232FRBSL Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 0.232 OHM 2W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14983 pcs Pepa Raraunga RWR80SR232FRBSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±650ppm/°C
Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR80S
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR80SR232FRBSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR80SR232FRBSL Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 0.232 Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 0.232 OHM 2W 1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound