RNC60K2490FSB14
Vishay DaleVishay Dale
RNC60K2490FSB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC60K2490FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC60K2490FSB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC60K2490FSB14
Tau Wae RNC60K2490FSB14 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 83021 pcs Pepa Raraunga RNC60K2490FSB14.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RNC60K2490FSB14-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RNC60K2490FSB14 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Whakaahua nui 249 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film