RNC55H7511FSRE6
Vishay DaleVishay Dale
RNC55H7511FSRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC55H7511FSRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 7.51K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC55H7511FSRE6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC55H7511FSRE6
Tau Wae RNC55H7511FSRE6 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 7.51K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 97362 pcs Pepa Raraunga RNC55H7511FSRE6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RNC55H7511FSRE6-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RNC55H7511FSRE6 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Whakaahua nui 7.51k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 7.51K OHM 1/8W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film