RN65D1400FBSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN65D1400FBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 140 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN65D1400FBSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN65D1400FBSL
Tau Wae RN65D1400FBSL Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 140 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69916 pcs Pepa Raraunga RN65D1400FBSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Raupapa Military, MIL-R-10509/2, RN65
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RN65D1400FBSL-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RN65D1400FBSL Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 140 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 140 OHM 1/2W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film